Miloan - кредит в Украине. Отзывы, условия, акции
Кредит под 0%
{{GET_POST[0].name}}
{{GET_POST[0].raiting}}/5 (оценок: {{ GET_POST[0].raiting_votes }})

1-й кредит

{{GET_POST[0].min_sum}} - {{GET_POST[0].max_sum}} грн.

Ставка

от {{GET_POST[0].stavka}} %

Срок

{{GET_POST[0].min_srok}}-{{GET_POST[0].max_srok}} дней

Пример расчета: {{ GET_POST[0].name }}. Сумма кредита - 3000 грн., срок - 28 дней, погашение четырьмя еженедельными платежами, каждый взнос – 750.08 грн., процентная ставка - {{ GET_POST[0].stavka }} в сутки, общая стоимость кредита - 3008.4 грн.,комиссия - 8.4 грн.. Общая сумма, подлежащая выплате, составляет 3008.4 грн., годовая процентная ставка - {{ GET_POST[0].stavka * 365 }} (по состоянию на 3.5.2020).

Кредит онлайн — відмінний спосіб вирішення будь-яких фінансових труднощів. Швидкість та простота — основні правила кредитування на карти в режимі on-line. Miloan надає можливість отримати швидкий кредит на карту через інтернет, а також консультацію співробітника компанії з оформлення позики.

В Україні отримати позику на карту стало ще простіше. Щоб отримати онлайн кредит на карту, вам буде потрібно заповнити анкету на сайті, додати свою банківську картку та відповісти на дзвінок оператора, щоб підтвердити свої дані. Вам більше не доведеться стояти у виснажливих банківських чергах, отримувати відмови та збирати безліч різних довідок. Тепер ви маєте можливість отримати швидкий кредит онлайн на карту просто з дому!

Незалежно від суми, отримати гроші на карту онлайн може тільки особа, яка досягла 20 років. Для отримання кредиту до зарплати достатньо заповнити анкету на нашому сайті, відповісти на дзвінок консультанта і підписати кредитний договір. Це буде коштувати вам не більше 20 хвилин!

{{ GET_POST[0].name}} - {{ GET_POST[0].jurname}}
{{ GET_POST[0].adres }}
Телефон: {{ GET_POST[0].phone}}
Э-почта: {{getEmail( GET_POST[0] )}}
Max ГПС (APR): {{ GET_POST[0].apr}} %
Срок: от 61 дня
Возраст: 18 до 65
Время работы: {{ GET_POST[0].work_time}}
ЕДРПОУ: {{ GET_POST[0].requisites}}
clicking on ".button-buter" toggles class "body-hidden-overflow" on "body" clicking on ".button-buter" toggles class "button-buter-close__show" on ".button-buter__close" clicking on ".button-buter" toggles class "button-buter__hidden" on ".button-buter-ico"